Piyasadaki tek Instagram hesap kapatma hizmeti 🚀🌎

Forum sıfırlanmıştır ve artık yeniden üye olmak zorundasınız.
  • Post by bannedciniz (June 18, 2024 at 8:40 AM).

This post was deleted by SolusSola: Kolpa (July 9, 2024 at 10:19 PM).
  • sen hangi hayel dünyasından yaşıyorsun medya dahi acamaz demişsin medyayla her hesap acılır yeterki sağlam bi medya olsun buga sokman sadece o kişi gönderdiği formu etkiler medyanın daha ne olduğunu bile bilmeyen bir lamer tekisin hayatında 1m hesap bile vurmamışsndır ki böyle bir yazı yazmışsın "medya dahi açamaz alla alla ciddimisin sen anca bilgisiz enayileri keklemeye devam et teneke "medyanın acamicağı bir işlemse git hadi reynmen kapat repcileri kapat hadi :D medya acamaz ya " o kadar emin yazmışsın hadi bi referans göster milyonluk hesaplar kapatıgın ve acılmadıgına dair? hani nerde ? medya dahi acamaz demi? veledi zina sana burdan ekmek cıkmaz hele dolandrıcılar hiç

• kitapsız seni daha referansın bile yok kaves topu seni hesap kapatmada ne var cop tenekesi kapatıgım her hesap medya dahi acamaz yazmışsın hadi reynmen hesabı kapat ? yada bir referans nerde gitmiş banedcinzi diye bir yazı yazan dolandrıcısın senın anan skerm kaybol daha referansın yok gelmıs konu acıyor

• bacına tecavüz edeyim senin daha referansın yok 500 dolar fiyat cekiyorsun birde medya daha acamaz yazıyorsun reynmen enesbatur kapat hadi medya acamaz diyorsun ya :D anana boşalayım senin bu yeter sana şimdi siktir git

• ya körpe ananı sikerim senin 2023 türemesi orospu oğlu seni referansım yokmuşmuş avel forum sıfırlandı 1 senedir sadece spy hackerzdan 20 bin dolar hesap kapatma işi yaptım tüm sanalın banned işini ben yapıyorum ananı sikmeden kaybol bir sikim bilmeden türeme aklınla yorum yapıyosun şuanda help media buldun diyelim attığım bannedi medyaya soktuğunda medya patlıyor ananla bacını sırtında sikerim senin

• senin ananı bacını sikeyim daha konunda referans yok bacını siktiğim aveli 20bin dolar deil sen 10 dolar kazanamasın bacını siktgm spyhackerz 2020 uyesim senin ananı sikip teceavüz edeyim

• 20 bin dolar hesap kapatma ısı yaptım diyorsun ananı bacını yurdunu siktiğim 1 tane bile konunda referans yok ananı sikem bacına sikimi sokam sana

• noldu cevap veremedin reynmen kapat dedim :D medya bile acamaz diyordun ne oldu kapatamadın mı senin heryerin kolpa dolandrıcı oruspu cocugu seni sana 500 dolar para vericek adam mı var bu türkiyede 15bin tl 1 hesap icin mi atıcaklar anana tecavüz edeyim daha 1 tane referansın yok hadi reynmen kapat :D oruspunun dogurdugu

• kudur orospu oğlu erkeksen instagram hesabını arka planda spyhackerz profilin ve instagram hesabın açıkken ssleyip atarsın buraya ananın amına sokacam hesabını bakalım ananın amından çıkacak mı hesap 🤣

• son kez söylüyorum parasını ver escye mectruyu çek reynmenide kapatirim enes baturuda yeterki parasını verebilecek kapasiteye sahip ol fukara orospu evladı escye gel parasını ver kapanmazsa konuş yoksa konuşup konuyu baltalama ananın amini baltalarım

• noldu cevap veremedin reynmen kapat dedim :D medya bile acamaz diyordun ne oldu kapatamadın mı senin heryerin kolpa dolandrıcı oruspu cocugu seni sana 500 dolar para vericek adam mı var bu türkiyede 15bin tl 1 hesap icin mi atıcaklar anana tecavüz edeyim daha 1 tane referansın yok hadi reynmen kapat :D oruspunun dogurdugu

• Zone June 23, 2024 at 11:00 PM

Closed the thread.

Participate now!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kendinizi kaydedin ve SPY 'ın bir parçası olun!